Клей для кріплення пінополістирольних плит "KREISEL" 210

lepstyr 210Клей для приклеювання пінополістирольних плит фабричного виготовлення у вигляді сухої суміші в'язких речовин, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу сірого кольору. Після затвердіння відрізняється водо- і морозостійкістю, високою адгезією до поверхні і пінополістирольних плит.

 

 

 


 • Суміш призначена для приклеювання пінополістиролльних ізоляційних плит до зовнішніх стін будинків, утеплених системами TURBO, TURBO-S, TURBO-SA, TURBO-SО, TURBO-SISI фірми KREISEL. Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути в т.ч.: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів з легкими заповнювачами, комірчастих бетонів - з необробленою поверхнею, з фактурним або штукатурним шаром на поверхні.
  Ізоляційні плити, приклеєні з використанням даного розчину вимагають додаткового кріплення розпірковим дюбелями. Для виконання армуючого шару зі склотканини варто використовувати розчин ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220 фірми KREISEL.

 • Склад: мінеральні в'язкі речовини, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки.
  Густина: приблизно 1,40 г/см³
  Адгезія до бетону в повітряно-сухому стані: >0,3 МПа
  Вміст розчинного хрому VI: < 0,0002%

 • Упаковка: Мішки 25 кг, по 42 штуки на піддонах.
  Зберігання: До 12 місяців від дати виготовлення, у сухих місцях, у неушкоджених фабричних упаковках.
  Нормативний документ: АТ- 15-2655/2004, АТ- 15-5546/2002, АТ- 15-6676/2005