Шпаклівка гіпсова тверда "GREINPLAST" SGТ

sgtШпаклівка GREINPLAST SGT є сухою спеціальною сумішшю гіпсів, мінеральних наповнювачів та відповідних пластифікаційних добавок, які продовжують час застигання, а також забезпечують добре закріплення на основі. Шпаклівка може застосовуватися на мінеральних основах, таких як цементні і цементно-вапняні штукатурки, бетон, газобетон, плити Pro-Monta. Крім цього, її можна застосовувати в ремонтних роботах для заповнення впадин. З огляду на підвищені параметри міцності, її особливо рекомендується використовувати для шпаклювання і вигладжування місць з’єднань гіпсово-картонних плит за допомогою штукатурної сітки, а також отримання дуже гладких поверхонь перед фарбуванням або наклеюванням шпалер на мінеральних основах. Шпаклівка відповідає вимогам норм для гіпсу B, G i F. Шпаклівка може бути застосована тільки всередині будинків в приміщеннях, які не підлягають тривалому впливу вологи.

 

 

  • Вміст упакування (20кг) шпаклівки GREINPLAST SGT висипати до 7 л холодної води і розмішати механічним або ручним способом до отримання однорідної маси без будь-яких згустків. Масу відставити приблизно на 5 хв., після чого повторно перемішати. Не використаний затверділий матеріал є непридатним для повторного розрідження водою. Для приготування шпаклівки використовувати чисті ємності, тому що залишки затверділого гіпсу скорочують час застигання шпаклівки. Одноразово приготувати таку кількість матеріалу, яка може бути використана протягом 30 хв.

  • Основа повинна бути несучою щільною очищеною від пилу, бруду, залишків мастил, жирів та будь-яких речовин, що перешкоджатимуть зчіпленню. Основи, які легко осипаються так само як і паронепроникні малярні покриття потрібно усунути. Існуючі тріщини розширити, а впадини, що утворились, потрібно вирівняти. У випадку основ з високим поглинанням (напр., пористий бетон), як і дуже гладких (напр., бетон, що був залитий в опалубці), для покращення зчіпності потрібно застосувати відповідні препарати для ґрунтування GREINPLAST U, UG або FG. Враховуючи корозійну дію гіпсу, не допускати до безпосереднього контакту всіх чавунних елементів зі шпаклівкою.


  • Для нанесення шпаклівки використовувати нержавіючі знаряддя. Масу накласти рівномірно, сильно притискаючи її до основи. Після повного висихання шпаклівки потрібно її пошліфувати шліфувальним папером або спеціальною шліфувальною сіткою. З метою отримання дуже гладких поверхонь потрібно застосовувати гладь гіпсову GREINPLAST GG. Перед фарбуванням поверхню очистити пилососом після чого заґрунтувати відповідною ґрунтовкою.


  • Електродрель тихохідна, кошикоподібний пристрій для перемішування, кельня, шпатель, металева терка, відро пластмасове.

  • Використовувати тільки в приміщеннях, які не підлягають тривалому впливу вологи. Всі роботи виконувати при температурі основи і середовища від 5 до 30ºС згідно з будівельними правилами. Знаряддя промивати водою відразу ж після закінчення робіт.

  • В оригінальних непошкоджених упаковках протягом 6 місяців від дати виготовлення, яка позначена на упаковці. Зберігати в сухому місці.

  • Виріб містить гіпс та вапно і з водою дає лужну реакцію, у зв’язку з чим потрібно оберігати очі і шкіру. У випадку контакту виробу з очима їх потрібно негайно старанно промити водою і звернутись за порадою до лікаря. Склад продукту був опрацьований на основі власних досліджень, проведених як в лабораторії виробника, так і дослідницькими установами, що співпрацюють із виробником. Будь-яке втручання в рецептуру та недотримування вказівок, поданих у цій Інструкції, недопустиме і може значно знизити якість використовуваного матеріалу. Інформація, яка містяться в Інструкції, має на меті забезпечити оптимальне використання продукту, однак не є підставою для юридичної відповідальності виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем.